Programové prohlášení

Chceme chytrý stát, efektivní a úsporný

a) Chceme chytrý stát, efektivní a úsporný
b) Chceme podpořit , kde je třeba, malé a střední podniky
c) Podporovat podnikání a vytvářet příznivé podmínky, pro ty…. kteří vytváří pracovní příležitosti (a daňové poplatníky, pzn: což jsou i zaměstnanci dle jejich rozhodnutí)
d) Podpoříme částečné úvazky…
e) Při projednání regulatorních návrhů vždy prověříme dopad na jednotlivé sektory
f) Budeme pokračovat ve snižování byrokratické zátěže firem a živnostníků
g) Flexibilnější pracovní úvazky rodičů…
h) ZVÝŠÍME FLEXIBILITU ZÁKONÍKU PRÁCE V ZÁJMU ZAMĚSTNAVATELŮ I Zaměstnanců (pzn: dohody jsou ve velké míře využívány k dalším přivýdělkům…. Zvýšením překážek a byrokracie posílíme šedou černou ekonomiku… represe zde nefunguje a nebude fungovat)
i) ZVÝŠÍME LIMITY PRO DOHODY O PROVEDENÍ PRÁCE A PRACOVNÍ ČINNOSTI

Kdyby někdo nevěděl odkud jsou tyto teze… Tak z programového prohlášení vlády. Mohli by nám Lidovci sdělit , jak je naplňují jejich navrhované změny v pracovním právu?

Mohli by nám sdělit, co je vedlo k tomu, že zařadili tisíce zařízení mezi vyhrazené a navalili tak hromadu byrokratického balastu a nákladů na hromadu malých a středních podniků zaměstnavatelů , živnostníků atd.kteří dělají řemeslo? Ano, hovořím o vyhrazených technických zařízeních…. kdy zdvihadla například jsou vyhrazená od 1t, dříve od 5t… a mnoho dalšího…
Snížíme dotace – tím, že vymyslíme dotační titul na opravu nemovitostí….

Může koalice SPOLU, jako lidovecký partner říci, jak dlouho bude přihlížet a jejich nesmyly schvalovat?

Sorry, ale lidovci nahradili plně SOCDEM ve vládě s celým jejím politicky destrukčním potenciálem…. Odhlasují programové prohlášení a hned se na něj ….. Vy víte co….